Hlavní strana »Informace

Informace

Pryč jsou doby, kdy vaši restauraci nebo hospůdku projíždějící strávníci minuli, protože se nenachází na hlavní silnici. Teď ji totiž můžete umístit právě na nově vznikající internetovou hlavní silnici a zviditelnit se i těm, kteří např. 10 km od vás dostali chuť na něco dobrého k jídlu.

Vítáme Vás na webu Jimenacestach.cz!

Vítáme Vás na nově otevřeném webu Jimenacestach.cz, který by měl pomoci všem, co se stravují při svých cestách po celé České republice najít a vybrat si prověřenou restauraci. Zároveň všem majitelům hospod, hospůdek a restaurací prezentovat svou kvalitu pohostinství. Stačí se zdarma zaregistrovat.

Hosté

Registrovaní hosté mají možnost hodnotit kvalitu navštívené restaurace jak po stránce jídla, tak i čistoty a obsluhy. Doporučit ji (anebo ne) všem ostatním. Registrovalo se již 56 hostů.

Host

Provozovatelé

Vaše restaurace, hospůdka atp. bude zobrazena v mapách Seznam nebo Google a seznamu na webu Jíme na cestách a do jejího profilu si budete moci přidat až 3 fotografie, provozní dobu, jídelní lístek atp. Tento profil může být hodnocen, komentován registrovanými hosty a kýmkoliv sdílen na sociální sítě Facebook, Twitter a Google+.

Zviditelníme vás na internetu! Každou provozovnu ručně zaindexujeme do vyhledávačů Google, Seznam a Bing, tak aby šla lehce najít. Pokud máte webové stránky, získáte kvalitní zpětné odkazy, díky kterým si i váš web polepší ve výsledcích vyhledávání. Registrovalo se již 533 provozovatelů.

Provozovatel

Používání systému je a bude zdarma! Přejeme dobrou chuť!

Máte-li jakýkoliv dotaz, využijte náš kontaktní formulář a napište nám!

Jimenacestach.cz využívá technologii Mapy Google a Mapy Seznam.
Vyvíjí a provozuje PC-IN Plzeň. Všechna práva vyhrazena.

Inbot - Jíme na cestách

Obchodní podmínky naleznete zde.

Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.